Want to join Gpi?

We look forward to meeting you! Please fill in the application form to apply for a job. Do you have questions? Don’t hesitate to get in touch with us!

Lizzy van Zwol

Corporate Recruiter

Junior Sales Engineer

Czy jesteś inżynierem, który z pasją i zaangażowaniem podchodzi do swoich zadań? Wyślij do nas CV i porozmawiajmy jakie możliwości daje praca w Gpi Poland!

 

Kim jesteśmy?

Gpi Poland należy do holenderskiej grupy Gpi Tanks, która specjalizuje się w kompleksowej produkcji zbiorników ze stali nierdzewnej.

Każdego dnia dbamy o rozwój naszych pracowników i wzmacniamy wizerunek jednego z najbardziej profesjonalnych i nowoczesnych dostawców zbiorników magazynowych w Europie. W Gpi Poland stawiamy na innowacyjne rozwiązania i partnerskie relacje. Wierzymy, że miarą sukcesu firmy są sukcesy jej pracowników. 

Będziesz odpowiedzialny za:
Oczekujemy od Ciebie:
W zamian oferujemy:
Zainteresowany? Czekamy na Twoją aplikację.

Dokumenty aplikacyjne można wysłać na adres hr@gpi-tanks.pl podając w tytule stanowisko pracy w języku polskim lub korzystając z poniższego formularza.

Prosimy o zamieszczenie informacji : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).