Want to join Gpi?

We look forward to meeting you! Please fill in the application form to apply for a job. Do you have questions? Don’t hesitate to get in touch with us!

Maaike Oorschot

HR Support Officer

Natalia Dziubandowska

HR Advisor Poland

Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Brygadzista

Czy posiadasz doświadczenie jako brygadzista i sprawnie komunikujesz się w języku angielskim? Wyślij do nas CV i porozmawiajmy o pracy w Gpi Poland!

 

Kim jesteśmy?

Gpi Poland należy do holenderskiej grupy Gpi Tanks, która specjalizuje się w kompleksowej produkcji zbiorników ze stali nierdzewnej.

Każdego dnia dbamy o rozwój naszych pracowników i wzmacniamy wizerunek jednego z najbardziej profesjonalnych i nowoczesnych dostawców zbiorników magazynowych w Europie. W Gpi Poland stawiamy na innowacyjne rozwiązania i partnerskie relacje. Wierzymy, że miarą sukcesu firmy są sukcesy jej pracowników. 

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny za:
Oczekujemy od Ciebie:
W zamian oferujemy:
Zainteresowany? Czekamy na Twoją aplikację.

Dokumenty aplikacyjne można wysłać na adres hr@gpi-tanks.pl podając w tytule stanowisko pracy w języku polskim lub korzystając z poniższego formularza.

Prosimy o zamieszczenie informacji : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).